spot_img

ذات صلة

جمع

Svaly sluší i ženám. Jak je získat zdravě

Už dávno víme, že se nemusíme při pohledu na...

Boj o správnou zdravotní péči. Na co se připravit při porodu

Pokud ženu čeká první porod, snadno si najde informace...

Kolik cukru bychom měli sníst denně a jak omezit jeho spotřebu

Spotřeba cukru má stoupající tendenci. Zatímco před dvěma sty...

Když má srdce skutečný problém, nebolí to, ale konec může být tragický

Vysoký cholesterol, podobně jako vysoká hladina cukru v krvi...

Upečte si s námi briošky, mazance a makovky

Pokud vás upoutalo pečení domácích rohlíků a chleba, ani...

Ceny MTV opět překvapily: Přišli muži v sukních i polonahé ženy

V americké Santa Monice se v noci z 18. na 19. června předávali MTV Movie & TV Awards. Nejlepší filmy a seriály i jejich představitele přitom nevolí akademie, ale samotní diváci a fanoušci na základě veřejného hlasování. Podobně benevolentní je i dress code během předávání.

Neexistuje žádné pravidlo a celebrity si mohou vybrat jakoukoli módní kreaci, přijít v kostýmech svých postav nebo dokonce v civilu. Filmové ceny MTV se tak každoročně stávají přehlídkou stylů jednotlivých osobností.

Ženy se neomezovaly
Programem udělování cen provázela moderátorka a bavička Tiffany Haddish. Ta zaujala také na červeném koberci ve stříbrné róbě z dílny Galie Lahav.

Módní kritiky upoutali i krátké metalické šaty zpěvačky Mandy Moore od Alberta Ferrettiho či komediální herečka Francia Raise v extravagantním flitrovaném overalu.

Nebyla jediná, která sáhla po tomto typu oděvu. Herečka Olivia Munn oblékla sametový overal značky Galvan s odvážným výstřihem a hvězda reality show Vanderpump Rules Scheana Marie zase stříbrný jednodílný set, který zvýraznil její pozadí.

Překvapili i muži
Opakujícím se motivem byly také síťované a transparentní šaty.

Sáhli po nich například herečka Alison Brie, Ajiona Alexus známá ze seriálu 13 Reasons Why či rapperka Justina Valentine. První dvě si vystačily s transparentní sukní, Justina Valentine se však oblékla do průhledného topu, který jí zakrýval prsa jen květinovou aplikací.

Extravaganci se nevyhnuli ani muži. Někteří z nich se rozhodli přijít na předávání cen v sukni. V tomto smyslu asi nejvíce zaujal herec Tommy Dorfman hvězda seriálu 13 Reasons Why, jehož outfit střihově napodoboval skotský kilt a herec a tenačník Keiynan Lonsdale v dlouhé orientálně působící sukni se šlemi.

spot_imgspot_img